Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 roku w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych
(Dz.U. Nr 206 poz. 1216) informujemy, że usługa Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK funkcjonuje na  Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Adres platformy: https://epuap.gov.pl/

Adres skrytki Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek na ePUAP: /PCKIN/SkrytkaESP

Aby złożyć dokument za pośrednictwem platformy ePUAP prosimy skorzystać z formularza "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".

W celu złożenia pisma (wniosku) do Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK za pomocą elektronicznej  skrzynki podawczej konieczne jest uprzednie założenie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP. Po założeniu konta dokumenty elektroniczne należy przygotować za pomocą formularza udostępnionego na platformie ePUAP i podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym z ważnym certyfikatem. Możliwe jest dodawanie załączników w formatach plików: DOC, ODT, RTF, PDF, XLS, SXC, TXT, JPG, TIF, GIF, ZIP, TAR.

Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego dokumentu utworzonego za pomocą formularza nie może przekroczyć 5 MB.

Wnioski zawierające złośliwe oprogramowanie nie będą rozpatrywane.